Icon arrow pointed title Atpakaļ

Sasildies ar oranžo ķirbju enerģiju!

Kā sasildīties dzestrajās rudens dienās? Iedarbīga recepte – LIDO ķirbju krēmzupa ar kokosa pienu. Tā radīs komforta, apmierinājuma un ilgstoša sāta sajūtu, kā arī uzlabos garastāvokli!

Ķirbis kombinācijā ar čili pipariņu rudenīgajā laikā būs labs atbalsts imūnsistēmai. Turklāt arī citi zupā iekļautie dārzeņi – burkāni, kartupeļi, sīpoli, selerija – uzlādēs ar pamatīgu vitamīnu un vērtīgu sastāvdaļu devu.

Piemēram, burkāns satur karotīnus, likopēnu un C vitamīnu, kas arī stiprina organisma imunitāti un palīdz cīņā ar vīrusiem. Savukārt kartupelis var lepoties ar C vitamīnu, kāliju, fosforu, magniju, dzelzi, kalciju, B grupas vitamīniem, olbaltumvielām un šķiedrvielām, kas stiprina veselību, palīdz atjaunoties, uzlabo sirds-asinsvadu sistēmu un mazina sāls ietekmi uz organismu.

Par labu zupām runā arī pētījumu rezultāti. Pierādīts, ka sākot ēdienreizi ar dārzeņu zupu, kopumā maltītē tiek uzņemts par 20% mazāk kaloriju. Un tie, kuri regulāri ēd zupas, ir ar zemāku ķermeņa masu, slaidāku vidukli un ikdienā uzņem labāku uzturvielu kombināciju.

Argumenti ir pārliecinoši. Atliek tikai ķerties pie karotēm un zupām. Gardi sildāmies LIDO!