Gaļas produkcija

LIDO vārds garantē kvalitāti, arī ražojot dažādus gaļas izstrādājumus. Mūsu gaļas produkcija ir piemērota ātri pagatavojamām un gardām vakariņām, piknikam vai ciemakukulim.

  • LIDO gaļas delikatešu ražotne darbojas kopš 1995. gada, nemainīgi saglabājot sākotnējo ieceri ražot kvalitatīvu produkciju no augstvērtīgām izejvielām. Gaļas izstrādājumiem tiek izvēlēta svaiga, atdzesēta gaļa, kas audzēta un apstrādāta Latvijā

  • Gaļa tiek pārstrādāta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Katram izstrādājumam tiek sagatavots īpašs garšvielu maisījums no dabīgām garšvielām un garšaugiem, kurus piegādā Eiropas vadošie ražotāji Austrijā un Vācijā.

  • LIDO gaļas delikatešu ražotnes piedāvājuma klāstā ir cīsiņi un sardeles, pusžāvētas, cietžāvētas, vārītas desas, žāvētas vistiņas, pastētes, kā arī pelmeņi un marinēti gaļas produkti. Produkti tiek kūpināti krāsnīs uz dižskābaržu skaidām.

  • LIDO gaļas delikatešu ražotnes produkcija tiek tirgota vairāk nekā 700 veikalos visā Latvijā, un katru dienu mūsu produktus iegādājas apmēram 12 000 cilvēku.

LIDO Bāze
Ķengaraga ielā 3, Rīgā,
LV-1063 Tālr. 67846073, 67253833
E-pasts: info.baze@lido.lv