Icon arrow pointed title Atpakaļ

LIDO investē 830 tūkstošus eiro Vērmanīša rekonstrukcijā

Piektdien, 15. jūnijā, pēc mēnesi ilgas pirmās kārtas rekonstrukcijas durvis klientiem vēris LIDO Vērmanītis, kas piedzīvojis gan vērienīgas interjera izmaiņas, gan jaunumus pašapkalpošanās restorāna konceptā.

“LIDO strādā jau vairāk nekā 30 gadus un mūsu prioritātes – nodrošināt svaigu un pilnvērtīgu maltīti un caur savu darbību cildināt latviskās vērtības – ir nemainīgas, taču paralēli tam mēs nepārtraukti ejam līdzi laikam un kļūstam arvien pieejamāki saviem klientiem. LIDO Vērmanītis darbojas kopš 1999. gada, un arī toreiz, verot durvis, tas bija pilnīgi jauns un nebijis koncepts. Tāpat arī tagad – šis būs modernākais LIDO pašapkalpošanās restorāns gan interjera un tehnoloģiju, gan piedāvājuma ziņā,” stāsta Gunārs Ķirsons, AS LIDO īpašnieks un Padomes priekšsēdētājs.

Uzsvars ir likts uz tehnoloģijām

Uzņēmums rekonstrukcijas pirmajā kārtā kopumā investējis 830 tūkstošus eiro, īpašu uzsvaru liekot uz jaunajām tehnoloģijām. Objekts ir aprīkots ar jaunākās paaudzes ventilācijas sistēmu un ražošanas iekārtām un pannām. Savukārt Vērmanīša interjers pārveidots saskaņā ar jauno LIDO dizaina konceptu, ko izstrādājusi māksliniece Evija Ķirsone un kas pirmo reizi ticis prezentēts LIDO restorānos Berlīnē. Iekštelpās Vērmanītis varēs uzņemt līdz pat 120 klientu vienlaikus, un vasaras sezonā darbosies arī āra terase.

Lielākos jaunumus LIDO Vērmanītis piedzīvos līdz jūnija beigām, kad klientiem tiks atklāta un prezentēta gan grila ēdienu zona, gan vrapu zona, kurā klienti varēs baudīt arī iecienīto vistas un cūkgaļas girosu. Līdz ar jauno zonu ieviešanu Vērmanītī tiks radītas papildu 20 jaunas darba vietas un kopumā tajā strādās teju 75 darbinieki.

AS LIDO valdes priekšsēdētājs Māris Blumbergs iezīmē Vērmanīša nākotnes plānus: “Rīdzinieku un tūristu iemīļotais Vērmanītis šogad piedzīvo lielākās investīcijas un pārvērtības kopš atvēršanas. Vēl šogad klienti varēs izbaudīt gan klasiskā LIDO sortimenta ēdienus un regulāros jaunumus, gan jaunā koncepta piedāvājumu – iespēju baudīt mūsu pavāru pagatavotus grila ēdienus vai grilēt paši. Tāpat būs iespēja nogaršot LIDO izstrādātos vrapus, kas būs pieejami visu diennakti. Rekonstrukcijas otrā kārta turpināsies nākamā gada sākumā, kad pārbūve un jauna ēdināšanas koncepta ieviešana notiks Vērmanīša pagrabstāvā.”

LIDO Vērmanītis atvēršanas svētki ar dažādām aktivitātēm un piedāvājumiem turpināsies visu jūniju. Informācija būs pieejama tīmekļa vietnē lido.lv.

Icon arrow pointed title Atpakaļ