Icon arrow pointed title Atpakaļ

Gunārs Ķirsons, spēcinot LIDO pārvaldību, maina padomes sastāvu

Gunārs Ķirsons, spēcinot LIDO pārvaldību, maina padomes sastāvu

 

Lai spēcinātu AS “LIDO” līderpozīcijas tirgū un pilnveidotu uzņēmuma pārvaldību, Gunārs Ķirsons padomes priekšsēdētāja amatā ieceļ Māri Blumbergu. Padomei pievienojas arī profesionālis ar spēcīgu pieredzi juridiskajā jomā, Armands Grīnbergs.

 

Mārim Blumbergam, kurš AS “LIDO” vadīja no 2017. gada aprīļa līdz 2019. gada maijam, ir plaša pieredze vadošos amatos finanšu sektorā, tostarp vairāk nekā desmit gadu pieredze investīciju vadības uzņēmumā.

 

Savukārt Armandam Grīnbergam, kurš nule pievienojies AS “LIDO” padomes sastāvam, ir vairāk nekā 15 gadu pieredze darbā dažādās biznesa jomās. Pirms stāšanās jaunajā amatā AS “LIDO” A. Grīnbergs izcili sevi pierādījis “SEB Group” uzņēmumu vadības komandā Latvijā, savukārt juridiskajā jomā kopumā strādā jau teju 30 gadus. Jaunais padomes loceklis tiek raksturots kā spēcīgs komandas spēlētājs, kurš ir vairākkārt pierādījis spēju organizācijās ieviest labas pārvaldības principus atbilstoši starptautiskajiem standartiem.

 

Arī turpmāk AS ”LIDO” padomē darbu turpina Oļesja Sergejeva. Savukārt akcionārs Gunārs Ķirsons neplāno pārdot uzņēmumu akciju kontrolpaketi un turpmāk pievērsīsies uzņēmuma attīstības un jaunu tehnoloģiju ieviešanas projektiem.

 

AS "LIDO” ir lielākais ēdināšanas uzņēmums Latvijā, kas aptaujā "TOP darba devējs 2019” atzīts par labāko darba devēju sabiedriskās ēdināšanas sektorā. AS “LIDO” ir 14 restorāni un trīs veikali Latvijā, kā arī trīs restorāni Tallinā. 2018. gadā uzņēmuma grupas apgrozījums bija 41,883 miljoni eiro, kas ir par 8,5% vairāk nekā gadu iepriekš.

 

Par "LIDO” grupu:

 

Uzņēmums "LIDO” dibināts 1987. gadā un specializējas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma tīkla izveidē un apkalpošanā. Uzņēmums ir pirmais, kas Latvijā ieviesa atklātās virtuves koncepciju pārskatāmai ēdiena gatavošanai, kā arī izstrādāja "LIDO” raksturīgo interjeru un mēbeļu dizainu. "LIDO” grupā ietilpst četrpadsmit restorāni un trīs veikali Rīgā un tās apkaimē, restorāni Tallinā, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava, konditoreja Rīgā. "LIDO” Rīgā un tās apkārtnē nodrošina arī ēdienu piegādi.

Icon arrow pointed title Atpakaļ