Icon arrow pointed title Atpakaļ

AS „LIDO” valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Rems Razums

AS „LIDO” valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Rems Razums

Lai stiprinātu uzņēmuma līderpozīcijas tirgū, Latvijas lielākā ēdināšanas uzņēmuma AS  „LIDO” valdē veiktas izmaiņas. Par jauno valdes priekšsēdētāju iecelts līdzšinējais „Amber  Beverage Group” loģistikas vadītājs Rems Razums, kā arī valdei pievienojies pieredzējušais finansists Rasmuss Pētersons.

Rems Razums amatā nomainījis līdzšinējo valdes priekšsēdētāju Māri Blumbergu, kurš uzņēmumu vadīja kopš 2017. gada aprīļa. Jaunais valdes priekšsēdētājs Rems Razums līdz šim strādājis vairākos  vadošos un stratēģiski nozīmīgos amatos tādos uzņēmumos kā SIA „Linstow Center Management”, SIA „Narvesen Baltija”, „Europark Latvia” u. c. Pirms stāšanās jaunajā amatā R. Razums bijis „Amber Beverage Group” un SIA „Bravo” vadības komandā. Savukārt Rasmuss Pētersons pirms stāšanās AS „LIDO” valdes locekļa amatā ir vadījis bankas „Luminor Latvia” Restrukturizācijas departamentu, un finanšu jomā strādā jau vairāk nekā 10 gadu.

AS „LIDO” ir lielākais ēdināšanas uzņēmums Latvijā, kas aptaujā „TOP darba devējs 2018” atzīts par vienu no labākajiem darba devējiem sabiedriskās ēdināšanas sektorā ar 13 restorāniem un trīs veikaliem Latvijā, trīs restorāniem Tallinā un vienu restorānu Berlīnē. Pērn uzņēmuma grupas apgrozījums bija 54 miljoni eiro, par 5% pārsniedzot 2017. gada rādītājus. Šī gada augustā tiks atvērts jauns „LIDO” pašapkalpošanās restorāns tirdzniecības parkā „Alfa”.

 

Par „LIDO” grupu

Uzņēmums „LIDO” dibināts 1987. gadā un specializējas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma tīkla izveidē un apkalpošanā. Uzņēmums ir pirmais, kas Latvijā ieviesa atklātās virtuves koncepciju pārskatāmai ēdiena gatavošanai, kā arī izstrādāja „LIDO” raksturīgo interjeru un mēbeļu dizainu. „LIDO” grupā ietilpst trīspadsmit restorāni un trīs veikali Rīgā un tās apkaimē, restorāni Tallinā un Berlīnē, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava, konditoreja Rīgā. „LIDO” Rīgā un tās apkārtnē nodrošina arī ēdienu piegādi.

 

Papildu informācija:

Inese Blaune, AS „LIDO” mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja, tālr.: (+371) 26196529, e-pasts: inese.blaune@lido.lv

Icon arrow pointed title Atpakaļ