Pilnvērtīgas un gardas pusdienas par 2,00 €?! Tieši tā! Esam sagatavojuši jaunus špikerus, kā paēst vēl izdevīgāk.

Nāc un nogaršo mūsu jaunumus: gruboto ar sēnēm, pikanto pupiņu sautējumu, pastu ar malto gaļu vai griķus ar liellopu gaļu un dārzeņiem.

lido_spikeris_web_A4.jpg 

  • Gruboto ar sēnēm. Veģetārs, dāsni bagātināts ar baravikām, šampinjoniem, cukīni un sieru. Iepazīsties, tas ir mūsu gardais jaunums – gruboto ar sēnēm!

 

  • Pikantais pupiņu sautējums. Vēlies ko veģetāru, turklāt vēl ar asumiņu? Trāpīga izvēle būs mūsu jaunums – pikantais pupiņu sautējums!  Gardajā ēdienā pupiņām ir pievienojušies turku zirņi, burkāni, tabasko mērce un svaigi spiesta ingvera sula. 

 

  • Pasta ar malto gaļu. Esi gatavs siltām un sātīgām pusdienām par izcilu cenu!? Īstā izvēle būs mūsu jaunums – pasta ar malto gaļu. Ēdienam svaigus akcentus piešķir vietējie dārzeņi un garšaugi – selerija, sīpoli, tomāti un burkāni. 

 

  • Griķi ar liellopu gaļu un dārzeņiem ir izcili izdevīgs un pilnvērtīgs ēdiens. Mūsu jaunumam autentisku garšu piešķir vietējo ābolu, burkānu un sīpolu kubiņi. 

 

Piedāvājums spēkā restorānos: LIDO ATPŪTAS CENTRS, LIDO SPICE, LIDO DOMINA, LIDO VĒRMANĪTIS, LIDO DZIRNAVAS, LIDO KRIEVU SĒTA, LIDO ĢERTRŪDE, LIDO ORIGO, LIDO APELSĪNS, LIDO ĶIRSONS MĀJA, LIDO DAMME
Piedāvājuma cena LIDO LIDOSTA - 3,10 EUR.