LIDO Spice virtuves vadītājs

Pēc izglītības esmu ēdināšanas servisa speciālists, tādēļ pēc mācību beigšanas bija likumsakarīgi meklēt iespēju strādāt savā profesijā. LIDO komandai pievienojos 2008.gadā kā sadales pavārs gaļas cehā. Man izdevās sevi labi pierādīt un tiku paaugstināts par gaļas pirmapstrādes ceha pavāru. Pēc vairākiem nostrādātiem gadiem pieņēmu lēmumu doties iegūt zināšanas un jaunu dzīves pieredzi ārpus Latvijas. Atgriežoties 2014.gadā, turpināju darbu LIDO Spice.

Pēc atgriešanās Latvijā ar apņēmību un atbildību ķēros pie saviem iepriekšējiem pienākumiem, vienlaikus nebaidoties no izaicinājumiem un izmantojot katru iespēju apgūt jaunas prasmes un paplašināt zināšanas. Un tā jau pavisam drīz tiku paaugstināts LIDO Spice virtuves vadītāja amatā. Tagad esmu atbildīgs par visu LIDO Spice restorāna virtuves darbinieku darba organizāciju un to, lai mūsu klientiem galdā tiktu likts tikai un vienīgi pats gardākais un kvalitatīvākais produkts.

Es mīlu savu darbu, ikdienas komunikāciju ar kolēģiem un klientiem, taču arvien esmu atvērts jaunām iespējām, zināšanām un izaicinājumiem. Ikdienā arī saviem kolēģiem iesaku tvert iespējas, mācīties no profesionāliem kolēģiem un nebaidīties no jaunā un nezināmā, ko piedāvā uzņēmuma attīstība. Tāpēc esmu absolūti pārliecināts, ka ar virtuves vadītāja amatu mana karjera LIDO neapstāsies.

Icon arrow pointed title Atpakaļ