LIDO Ģertrūde pārvaldniece

LIDO sāku strādāt 2005. gadā, pirmo darba pieredzi iegūstot viesmīles amatā. Pēc tam kļuvu par kasieri, vecāko kasieri un uzskaitvedi, bet vēl pēc kāda laika saņēmu paaugstinājumu un kļuvu par zāles vadītāju, iegūstot pieredzi vadītājas lomā. Tad jau sekoja LIDO Ģertrūde administratores amats un lielākais karjeras kāpums, kad kļuvu par šī restorāna vadītāju. Manos ikdienas darba pienākumos ietilpst vadīt teju 30 cilvēku lielas komandas darbu dinamiskā un ārkārtīgi interesantā vidē.

Augsti vērtēju to, ka, 13 gadus strādājot vienā uzņēmumā, man nekad nav bijis garlaicīgi, jo vienmēr ir bijusi iespēja mācīties un tiekties uz jauniem sasniegumiem. Manai profesionālajai izaugsmei noteikti palīdzējis tas, ka esmu atbildīga, optimistiska un izaicinājumiem klāt ķeros ar apņēmīgu un diplomātisku attieksmi. LIDO nemitīgi aug un attīstās gan Latvijā, gan ārvalstīs, tādēļ pēc savas pieredzes vienmēr saku, ka iespējas karjeras izaugsmei ir visapkārt – tās tikai jāgrib izmantot!

Kā LIDO darbiniekiem mums patiesi ir, ar ko lepoties, jo tā ir iespēja strādāt ēdināšanas nozares profesionālākajā komandā – uzņēmumā, kas uzskatāms par Latvijas virtuves vizītkarti. Mūsu ēdienu un atmosfēru ir iemīļojusi arī mana ģimene, tāpat uz LIDO ar lepnumu vedu ārzemju viesus, turklāt nu mēs esam arī starptautisks uzņēmums. Es priecājos, ka LIDO aug un ikvienam no mums ir iespējas augt kopā ar uzņēmumu.

Icon arrow pointed title Atpakaļ